YETİŞTİRİCİLİĞİN TANITIMI VE HARA GÖRSELLERİ

YETİŞTİRİCİLİĞİN TANITIMI VE HARA GÖRSELLERİ

Derneğimiz SİAYSD (Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği) olarak EFTBA (Avrupa Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri Dernekleri Federasyonu) ile başlatılan yarış atı yetiştiriciliği tanıtımı kapsamında ülkemiz atçılığının da tanıtımına katkıda bulunmak adına ortak girişimde bulunmaktayız.

Mümkün olduğu kadar geniş kapsamlı katılım sağlamak adına siz at sahibi, hara sahibi ve yetiştiricilerimizden de görseller rica etmekteyiz.

Tanıtımın amacı yetiştiriciliği ve at bakımını ön plana çıkararak geniş kapsamlı tanıtım sağlamak olacaktır.

Özellikle 2023 yılında doğan tayların hikayelerini ve görsellerini paylaşarak bu tayları uzun vadeli takip ederek atların gelişimini ve yetiştiriciliğin emeği hakkında içerikler oluşturulmaya gayret gösterilecektir.

Bu kapsamda hara görselleri, tay ve kısrak görselleri, padok görselleri, gündelik hara görselleri, doğum görselleri ve çiftlik / bakım / nalbant / veterinerlik görselleri gibi birçok içerik ile hara yaşamları sunulmaya çalışılacaktır.

Paylaşılacak içerikler video veya fotoğraf şeklinde olabilir, ve yatay (landscape) çekim ile yapılmış olması gerekmektedir. Video içeriklerde yorum ve hikayenizi anlatabilir, veya sessiz içerik olarak paylaşabilirsiniz.

Katılım göstermek isteyen bütün yetiştirici ve at sahiplerimizin info@siaysd.org.tr email adresinden içeriklerini ve hara hikayelerini bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Detaylı bilgi edinmek için info@siaysd.org.tr email adresi veya 05493141313 numaralı telefondan derneğimize ulaşabilirsiniz.