ORMAN YANGINI BÖLGESİ YEM DESTEĞİ İLK SEVKİYATI YAPILDI…

ORMAN YANGINI BÖLGESİ YEM DESTEĞİ İLK SEVKİYATI YAPILDI…

Geçtiğimiz hafta başlatılan “ORMAN YANGINI YEM DESTEĞİ” kampanyasına at sahibi, yetiştirici, jokey, antrenör, ve tüm sektörden yoğun destek sonucu kampanya adına ilk parti yem sevkiyatı gerçekleşmiş ve ilgili Tarım Orman Müdürlüğü yetkililerine teslim edilmiştir.

Kampanya başlangıcından itibaren desteklerini sunan herkese teşekkür ederiz.

Bu süreçte bizlere koordinasyon konusunda destek olan Yüksek Komiserler Kurulu Genel Koordinatörü Sn. Murat Birol Kayim’a ve yemlerin dağıtımı için yerinde teslim alan Muğla Tarım İl Müdürlüğünden Vet. Hek. Enver Aydın ve Vet. Hek. İbrahim Özcan’a teşekkür ederiz.

Kampanyaya desteklerin devamı ile yem sevkiyatları da devam edecektir; yapılan her katkının bölgedeki yılkı atlarına ve hayvan yetiştiricilerine desteği olacaktır.

Kampanyaya katkıda bulunmaya devam etmek isteyenler aşağıdaki hesap numarasına “ORMAN YANGIN DESTEĞİ” açıklaması ile katkıda bulunabilirler:

Hesap Adı:      SAFKAN INGILIZ ATI YETSTRCLR VE SHPL DE
BANKA:          VAKIFBANK
IBAN:              TR84 0001 5001 5800 7285 0538 38

Destekte bulunmak isteyenler kampanya konusunda bilgi edinmek için info@siaysd.org.tr email adresinden, veya 05325173114 numaralı telefon ile Genel Sekreterimiz İlyas Emir Karadağ ile iletişim kurabilir.

Saygılarımızla.

SAFKAN İNGİLİZ ATI YETİŞTİRİCİLERİ VE SAHİPLERİ DERNEĞİ

Geçtiğimiz hafta başlatılan “ORMAN YANGINI YEM DESTEĞİ” kampanyasına at sahibi, yetiştirici, jokey, antrenör, ve tüm sektörden yoğun destek sonucu kampanya adına ilk parti yem sevkiyatı gerçekleşmiştir…