NEWMARKET İNGİLTERE TUR ORGANİZASYONU

NEWMARKET İNGİLTERE TUR ORGANİZASYONU

Derneğimiz üyesi at sahibi ve yetiştiricilerimizin yurtdışı yetiştiricilik ve yarışçılık faaliyetlerini deneyimleyebilmeleri için 26 Kasım – 2 Aralık 2021 tarihleri arası Avrupa’da atçılığın ve yetiştiriciliğin merkezlerinden Newmarket-İngiltere’ye grup turu planlanmaktadır.
Tur kapsamında yetiştiricilerimiz ve at sahiplerimiz aşağıdaki etkinliklere katılabilecekler: 
– Darley, Cheveley, Lanwades, Juddmonte, ve National Stud gibi dünyaca bilinen haraları ve buralarda bulunan aygırları ziyaret.
– Önde gelen bir antrenörün sabah idman seansına misafir olma fırsatı.
– Tattersalls Aralık damızlık kısrak satış organizasyonu.
– National Horseracing Museum/At Yarışları Müzesi gezisi.
– Tarihi Jockey Club tesislerinde yemek ve tur.
Tur’a katılım gösterecek olan at sahipleri ve yetiştiricilerimize vize ihtiyaçları bulunması durumunda müracaatları için derneğimiz yönetimi ve Britanya yarışçılığı tanıtım biriminden destek yazıları sunulacaktır.
Yer sayısı kısıtlı olduğundan katılım için ön-talep toplanacaktır. Organizasyona katılma düşüncesi olan üyelerimiz 30 Eylül 2021 tarihine kadar info@siaysd.org.tr e-posta adresine isim ve soy isim detaylarını belirterek ön-müracaatta bulunabilirler.
Seyahat tarih ve saatleri henüz sabitleşmemiş olmakla birlikte, pandemi koşulları ve olası seyahat kısıtlamaları göz önünde bulundurularak uçak rezervasyon işlemlerinin katılımcılar tarafından bireysel olarak yapılması ön görülmüştür; ancak talep edilmesi durumunda uçak rezervasyon işlemleri için de destek olunacaktır.
Detaylı bilgi için üyelerimiz info@siaysd.org.tr e-posta adresine veya derneğimiz genel sekreterine telefon ile (Emir Karadağ – 0532 517 31 14) ulaşarak sorularını yönlendirebilirler.
Müracaatlar derneğimiz üyelerine kısıtlı olup, dernek üyeliği bulunmayan yetiştirici ve at sahiplerimiz üyelik şartları ve formlarını www.siaysd.org.tr websitemizden indirebilir veya info@siaysd.org.tr email adresinden irtibata geçebilirler.
Saygılarımızla,
SAFKAN İNGİLİZ ATI YETİŞTİRİCİLERİ VE SAHİPLERİ DERNEĞİ