LANES END HARASI STAJ KABULLERİ

LANES END HARASI STAJ KABULLERİ

Bilindiği üzere Amerika’daki Dünyaca ünlü LANES END harasının düzenleyeceği 12 aylık hara staj programı ile ilgili derneğimiz Türkiye’den katılımcıların başvurabilmeleri konusunda bir çalışma içerisinde olup Türkiye’den müracaatları LANES END harasına destek olarak kabul etmekteydi.

Yoğun ilgi sonrası tüm başvurular LANES END harasına iletilmiş ve bu müracaatlar neticesinde LANES END harası 12 aylık staj programına kabul edeceği adayları derneğimize bildirmiş olup bu doğrultuda ilk etapta dört (4) gencimizin programa kabul edildiğini memnuniyetle bildirmek isteriz.

İlgili başvuru sahiplerine önümüzdeki günlerde başvurularında belirttikleri e-mail adreslerine bilgilendirme yapılıp önlerindeki süreç ile ilgili detaylar verilecektir.

Ocak ayında Amerika Kentucky eyaletinde başlayacak olan programa kabul edilen tüm gençlerimize şimdiden başarılar dileriz.

Staj programına başvurmuş olan diğer gençlerimiz ile ilgili devam eden alternatif girişimlerimiz mevcuttur. Bu girişimler hakkında da gelişmeler olduğunda bilgilendirme yapılacaktır.