DUBAI WORLD CUP KARNAVALI YARIŞLARINA MÜRACAATLAR HAKKINDA

DUBAI WORLD CUP KARNAVALI YARIŞLARINA MÜRACAATLAR HAKKINDA

Her yıl tekrarlanan Dünya’nın önde gelen yarış organizasyonlarından ve uluslararası yarış festivallerinden Dubai Dünya Kupası ve Dubai Dünya Kupası Karnaval yarışları takvimleri geçtiğimiz hafta açıklanmıştır.

Takvimin açıklanması ile birlikte Dubai Dünya Kupası Karnaval yarışlarına da müracaat süreci başlamış olup ön-müracaatların toplanma süresi 16 Kasım 2022’ye kadar devam etmektedir.

Dubai Dünya Kupası Karnaval yarışlarına geçtiğimiz yıllarda ülkemizden yoğun talep olmuş ve katılım gösterilmiştir.

Her yıl Türkiye Jokey Kulübü ve Yüksek Komiserler Kurulu ilgili birimleri müracaat sahiplerinin işlemleri ve nakliye süreçleri konusunda yardımcı olmakla birlikte Derneğimiz de geçtiğimiz yıl talep eden at sahiplerinin müracaat süreçlerine destek olmuş ve süreçleri at sahipleri adına kolaylaştırmaya gayret göstermiştir.

Dubai Dünya Kupası ve Dünya Kupası Karnaval Yarışları 2023 tekrarı için müracaatları ve katılımları konusunda destek talep eden at sahiplerimize Derneğimiz her konuda destek olmaya devam edecektir.

Dubai yarışlarına katılım göstermek isteyen ve derneğimizden destek talep eden at sahiplerimiz müracaatları konusunda destek ve bilgi taleplerini derneğimiz e-mail adresinden ( info@siaysd.org.tr ) bizlere ulaştırabilir.

Saygılarımızla

Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Koşusu

 

Dubai Dünya Kupası Karnaval’ı Yarış Programı İçin Tıklayın