DERNEĞİMİZİN 16. OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇLANDI

DERNEĞİMİZİN 16. OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇLANDI

Derneğimizin 16. Olağan Genel Kurulu 26.05.2019 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu Byerley Turk salonunda gerçekleşti. Önceki dönem Derneğimizin Başkanlığı yapan Recep Avşar tek liste ile girdiği seçimde 70 dernek üyemiz oy kullandı. 69 geçerli oyla bir dönem daha Başkanlığa seçilen Recep Avşar’ın yönetim kurulu listesi;

Soldan Sağa; Cengiz Deniz, Hikmet Kızılca, Recep Avşar, Ahmet Güzelocak, Murat Dıragumandan, İlyas Emir Karadağ, Ümit Uğur Börü

Gündem’in 1’inci maddesi Açılış ve Yoklama ile başlayan Olağan Genel Kurulda 2’inci madde olan Başkanlık Divan’ının seçimiyle devam etti.

Başkanlık Divanı; Başkan Serdar K.Özçolak (Ortada), Üyeler Melih Gürsoy (Sağda), Kamil Yurdabak (Solda)

Gündemin 3’üncü maddesi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Yönetim Kurulumuz 2016-2019 faaliyet raporunun okunmasına geçildi.

Derneğimiz Başkanı Recep Avşar 2016-2019 dönemi Faaliyet Raporunu Derneğimiz Üyeleri ile paylaştı

Gündemin 5’inci maddesi olan Denetleme Kurulunun Raporunu okunmasına geçildi. Denetleme Kurulu Üyemiz Kamil Yurdabak‘ın okuduğu Denetleme Raporunu üyelerimiz tarafından oylandı ve kabul edildi. (Alt Satır Sağda)

Gelir-gider cetvellerinin Muhasip Üyemiz Ümit Uğur Börü (Üst Satır Sağda) tarafından üyelerimize paylaşıldı. Ardından Yönetim Kurulu İbrası ile Denetleme Kurulu İbraları oylamaya sunuldu. Üyelerimizin kabul oylarının sonrası Başkanlık Divanına 13’üncü gündem maddesi olan dilek ve temmilerin seçimin öncesinde yapılması başvurusu kabul edildi. İlk sözü alan Derneğimiz Üyesi Atahan Murat Zilcioğlu (Alt Satır Solda ) görüş ve önerilerini Derneğimiz üyeliri ile paylaştı. 2016-2019 Dönemi Derneğimiz Genel Sekreteri Emir Alkaş (Üst Satır Solda)Başkanlık Divanından söz alıp görüş ve önerilerini paylaşmasının ardından 2019-2022 dönemi seçimlerine geçildi.