![](https://www.siaysd.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/yenilogosiaysd.jpg)
06 Eki DERNEĞİMİZ YÖNETİM KURULU İZMİRLİ ATÇILARLA BİR ARAYA GELİYOR
Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri Derneği olarak yönetim kurulu üyelerimiz ile İzmirli atçı dostlarımız ile buluşmak üzere 8 Ekim Cumartesi günü İzmir’deyiz.
İzmir’de bulunan tüm atçı ve yetiştiricilerimiz ile tanışma ve güncel atçılık konularını açık sosyal ortamda istişare etmek üzere At Sahipleri Lokalinde saat 16.30‘dan itibaren bekleriz.