AT BİLGİ FORMU DUYURUSU

AT BİLGİ FORMU DUYURUSU

Bilindiği üzere; at sağlığı alanında koruyucu önlemlerin alınması kapsamında Kulübümüz, Tarım ve Orman Bakanlığı ile koordineli olarak aşılama programını yürütmektedir. Söz konusu programın sağlıklı bir şekilde planlanabilmesi ve yürütülebilmesi için atlarla ilgili doğru verilere erişilmesi büyük önem arz etmektedir.

Bu kapsamda, Hipodrom / Hara Müdürlüklerimizden veya web sitemizden temin edilebilecek olan, atların bulunduğu güncel yer vb. bilgilerin yazılacağı “At Bilgi Formunun” eksiksiz olarak doldurulup imzalanmasını müteakip Hipodrom/Hara Müdürlükleri sekretaryalarına, 0 212 414 69 33 nolu faks numarasına ve/veya asvhmud@tjk.org e-posta adresine 31/08/2022 tarihine kadar iletilmesi/teslim edilmesi gerekmektedir.

Faks ile yapılan bildirimlerin 0212 414 69 10 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde aranarak teyidinin alınması gerekmekte olup, aksi takdirde söz konusu bildirimler yapılmamış sayılacaktır.

E-posta ile yapılan bildirimlere, tarafımıza ulaştığına dair e-posta gönderilecek olup, söz konusu e-posta alınmadığı takdirde 0212 414 69 10 numaralı telefondan iletişim kurulması gerekmektedir.

Aşısı olmayan atların Hipodrom, Hara ve Aşım İstasyonlarımıza girişine izin verilmeyecektir.

At bilgi formu için tıklayınız.

İlgililere önemle duyurulur.