AMERİKA’DAN MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLADIK

AMERİKA’DAN MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLADIK

96. Gazi koşusu ve etkinliklerini takip etmek için ülkemizde bulunan ABD Keeneland müzayede firması temsilcisi Chip McGaughey ve avrupa temsilcisi Ed Prosser‘ı SİAYSD olarak atçılarımız ile buluşturduk.

Başkanımız Recep Avşar ev sahipliğinde İstanbul’da bulunan at sahiplerimiz ve yetiştiricilerimiz Vehbi Hakan Keleş, Abdülsamet Tekin, Cem Özbelge ve Cem Sevim yemekli sohbette bir araya geldi. Uzun ve kısa vadeli gelecekteki olası iş birlikleri ve organizasyonlar hakkında konuşulurken, sıcak ilişki ortamı oluştu.

Dernek Genel Sekreterimiz İlyas Emir Karadağ ile birlikte İzmit bölgesindeki yetiştiricilerimiz ile de bir araya gelen Keeneland temsilcileri burada Pınar Aracı ev sahipliğinde Aracı Ekürisi’nin Tay kırma ve idman tesisini ziyaret ederken tesiste gelecekte planlanabilecek olası müzayede ve organizasyonlar ile ilgili fikir ve düşüncelerini paylaştı.

İzmit Çapacı Harası’nda Kayhan Özcan (Turquiose Bloodstock) ev sahipliğinde ve yurtdışı ilişkiler komisyonu üyemiz Ali Yıldırım ile birlikte tesisler gezilirken genç at sahiplerimiz Armağan Araz ve Serhat Ürküt ile bir araya gelindi.