Başkanlarımız

SADRETTİN RÜŞTÜ GÜNEY ATIĞ ( 29.05.2010 - 29.05.2013 )

Genel Sekreter: Cengizhan GÖDEK

Muhasip Üye : Hüseyin Mert AKSOY

Üye : Duygu FATURA

Üye : Ömer Halim AYDIN (Dış İlişkiler Sorumlusu)

Üye : Hüseyin Tarık ERMAN

Üye : Engin DANYER

SADRETTİN RÜŞTÜ GÜNEY ATIĞ ( 19.05.2007 – 29.05.2010 )

Genel Sekreter: Cengizhan GÖDEK

Muhasip Üye : Hüseyin Mert AKSOY

Üye : Caner Yücel BİROL

Üye : Ömer Halim AYDIN (Dış İlişkiler Sorumlusu)

Üye : Hüseyin Tarık ERMAN

Üye : Nişan Arek KUYUMCİYAN (13.05.2009 istifa)

Üye : Duygu FATURA (13.05.2009)

SADRETTİN RÜŞTÜ GÜNEY ATIĞ ( 29.05.2005 – 19.05.2007 )

Genel Sekreter: Cengizhan GÖDEK

Muhasip Üye : Hüseyin Mert AKSOY

Üye : Atahan Murat ZİLCİOĞLU (Basın Sorumlusu)

Üye : Ömer Halim AYDIN (Dış İlişkiler Sorumlusu)

Üye : Hüseyin Tarık ERMAN

Üye : Galip Aydın ARIKAN

 

SADRETTİN RÜŞTÜ GÜNEY ATIĞ ( 31.05.2003 – 29.05.2005 )

Genel Sekreter: Cengizhan GÖDEK

Muhasip Üye : Hüseyin Mert AKSOY

Üye : Mustafa KURA

Üye : Ömer Halim AYDIN (Dış İlişkiler Sorumlusu)

Üye : Hüseyin Tarık ERMAN

Üye : Galip Aydın ARIKAN

SADRETTİN RÜŞTÜ GÜNEY ATIĞ ( 27.05.2001 – 31.05.2003 )

Genel Sekreter: S.Can BİROL

Muhasip Üye : Hüseyin Mert AKSOY

Üye : Mustafa KURA

Üye : Murat KARASU

Üye : Hüseyin Tarık ERMAN

Üye : Galip Aydın ARIKAN

 

AYKUT SEMİRAL BİLBAŞAR ( 16.02.2001 – 27.05.2001 )

Genel Sekreter: Şerafettin GEDİK

Muhasip Üye : Fevzi Derya BEŞİKÇİ

Üye : Avram BAROKAS

Üye : H.Oğuz KOÇ

Üye : Sadrettin Rüştü Güney ATIĞ

Üye : S.Can BİROL

 

MUSTAFA ALVER ( 23.05.1999 – 16.02.2001 ) ( Vefat )

Genel Sekreter: Aykut Semiral BİLBAŞAR

Muhasip Üye : Şerafettin GEDİK

Üye : Avram BAROKAS

Üye : Fevzi Derya BEŞİKÇİ

Üye : Sadrettin Rüştü Güney ATIĞ

Üye : S.Can BİROL

MUSTAFA ALVER ( 19.02.1998 – 23.05.1999 )

Genel Sekreter: Yücel BİROL

Muhasip Üye : Tevfik ÇELİKOĞLU

Üye : Osman ÇIKILLI (02.01.1999 istifa)

Üye : S.Can BİROL (02.01.1999 – 23.05.1999)

Üye : Yaman ZİNGAL

Üye : Sadrettin Rüştü Güney ATIĞ

Üye : Aydoğan SAN (04.04.1998 istifa)

Üye : E.Nedim KURÇ (04.04.1998 – 23.05.1999)

MEHMET NECDET NARİN ( 28.05.1997 – 19.02.1998 )

Genel Sekreter: Mustafa ALVER

Muhasip Üye : Yaman ZİNGAL

Üye : Yücel BİROL

Üye : Osman ÇIKILLI

Üye : Sadrettin Rüştü Güney ATIĞ

Üye : Aydoğan SAN

AYKUT SEMİRAL BİLBAŞAR ( 28.05.1995 – 28.05.1997 )

Genel Sekreter: M.Niyazi POLATYAR

Muhasip Üye : Ateş SALTUKOĞLU

Üye : Avram BAROKAS

Üye : Gür ÖZBELGE

Üye : Işıl BİROL

Üye : Şükrü YURTERİ

MUSTAFA ALVER ( 23.05.1993 – 28.05.1995 )

Genel Sekreter: Ali Celalettin ALKAN

Muhasip Üye : Hasan SAYDAM

Üye : Sadrettin Rüştü Güney ATIĞ

Üye : Nişan Arek KUYUMCİYAN

Üye :Yücel BİROL

Üye :Yervant ÜTÜCÜ

MEHMET NECDET NARİN ( 26.05.1991 - 23.05.1993 )

Genel Sekreter: Aykut Semiral BİLBAŞAR

Muhasip Üye : Hasan SAYDAM

Üye : Şerafettin GEDİK

Üye : Ercan EMRE

Üye : Yücel BİROL

Üye : Mustafa ALVER 

 

MEHMET NECDET NARİN ( 22.06.1988 - 26.05.1991 )

Genel Sekreter: Aykut Semiral BİLBAŞAR

Muhasip Üye : Avram BAROKAS

Üye : Şerafettin GEDİK

Üye : Yücel BİROL

Üye : Odhan Nur BAYKARA

Üye : Mustafa ALVER